fbpx

В Івано-Франківську провели військовий вишкіл для жінок

Суспільство 14:45, 29.11, 2014

Як захистити себе та своїх рідних, як поводитися із зброєю, як вижити і допомогти пораненому, як зрозуміти чолвоіків, яік воюють на сході, та й загалом, що таке війна і АТО сьогодні івано-франківським жінкам розповідали експерти з воєнної справи.

В Івано-Франківську пройшов перший на Прикарпатті професійний військовий вишкіл. Організували його Громадська організація “Українська Жіноча Варта” та Всеукраїнський благодійний фонд “Helpica.ua”, повідомляє “Фіртка”.

Волонтери запевняють, що хоча жінки і не воюють, а є берегинями сімейного затишку, вони все-таки повинні бути готовими у будь-який момент захистити свою родину.

“Це підготовка жінок до воєнних дій, а саме перша медична допомога під час бойових дій, спорядження, як сформована аптечка. Правила поводження зі зброєю, як поводитися із ворогом. жінки повинні вміти захистити свою родину, подбати про безпеку дійтей. Дуже важливо задати жінок бойови духом. І якщо навіть не буде воєнних дій, важлиов знати. що ти вмієш поводитися у складній ситуації”, – розповіла голова ГО “Українська Жіноча Варта” Олена Білецька.

Пояснити усі особливості і навчити прикарпаток найнеобхіднішому із Києва приїхали експерти військової справи, інструктори, які готують спеціальні підрозділи.

Охочих пройти вишкіл виявилось доволі багато. Понад 50 франківчанок зголосилися пройти вишкіл. Серед них лідери громадський організацій краю, жінки, що працюють у правоохоронних органах, і пересічні франківчанки.

Як розповідають організатори, загалом по Україні такі навчання вже пройшли понад дві тисячі жінок.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: