fbpx

В Івано-Франківську пройде акція "16 днів проти насильства"

Суспільство 18:14, 24.11, 2017

Завтра, 25 листопада, на Прикарпатті розпочнеться Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства", метою якої є привернення уваги до найбільш незахищених і вразливих груп жінок і дівчат.

З цієї нагоди в облдержадміністрації за участю виконуючого обов’язки директора департаменту соціальної політики ОДА Віталія Яворського, начальника служби у справах дітей облдержадміністрації Івана Ковалика та представників Національної поліції в області відбувся прес-брифінг.

За словами Віталія Яворського, за 9 місяців цього року на Івано-Франківщині зафіксовано 2487 звернень з приводу насильства в сім’ях. З них: 2160 випадків щодо насильства над жінками, 316 – щодо чоловіків і 11 – проти дітей. Однак, на переконання управлінця, це лише маленька частинка тих випадків, які насправді вчиняються у родинах, адже зазвичай жінки не звертаються до відповідних органів для отримання допомоги.

Як зазначила начальник відділу ювенальної превенції УПД ГУНП в Івано-Франківській області Алла Бойчук, окрім фізичного насилля, жінки та дівчата часто потерпають і від психологічного тиску. Жертвами таких дій стають і діти у доволі благополучних сім’ях. Тож, на думку працівниці Нацполіції, дорослим варто приділяти дітям більше уваги та турботи.

Варто додати, що впродовж року 41 дитина в області самостійно звернулася до правоохоронних органів із проханням допомогти. 308 батьків притягнуто до відповідальності за вчинення злочинів проти дітей, порушено 20 кримінальних проваджень стосовно осіб, які вчинили насильство у сім’ї, 70 дітей вилучено із родин для надання психологічно-реабілітаційної допомоги.

Задля підтримки постраждалих адмінбудівлю Івано-Франківської ОДА підсвітять помаранчевим кольором.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: