fbpx

В Івано-Франківську прийняли програму з розвитку велоруху до 2020 року

Суспільство 08:07, 04.12, 2015

Депутати Івано-Франківської міської ради прийняли Програму розвитку велосипедної інфраструктури та популяризації велосипедного руху в місті Івано-Франківську на 2015-2020 роки.

На сьогоднішній день в місті Івано-Франківську практично відсутня велоінфраструктура. Винятком є влаштована велосипедна доріжка на вулиці Шевченка, яка не позначена знаками та розміткою і використовується переважно пішоходами та є місцем для паркування авто.

Ціллю прийнятої депутатами Програми є досягнення до 2020 року 15% пересування в місті на велосипедах та створення велосипедної інфраструктури, яка б з’єднувала усі райони міста з центральною частиною та рекреаційною зонами.

Розбудова велошляхів буде проводитися у три етапи, пише БРІЗ.

На першому етапі велошляхи планують влаштувати на вулицях Галицькій (від АС 2 до площі Ринок), Набережній імені Стефаника, Надрічній, Тарнавського – Василіянок – Пн. Бульвар – Берегова, Мазепи (від кільця до центрального входу у парк Шевченка). Загальна протяжність  25,02 км.

Другий етап  Вовчинецька, Івасюка, Незалежності, Коновальця, Бандери, Івана Павла ІІ, Лепкого, Гаркуші, Привокзальна, Кармелюка, Ленкавського, Левицького, Короля Данила. Довжина велодоріг – 41.14 км.

На третьому етапі передбачено органзацію велоруху на вулицях Петлюри, Довженка, Дорошнка, Ребета – Макуха – Микитинецька, Юності, Хмельницького, Хоткевича, Миколайчука, Стуса, Мельника, Сахарова. Чорновола (від Нацгвардії до кільця), Коновальця (від кільця до Тудора), Деповська, Гальцька (від Хіміків до Калуського шосе), Хімків, Целевича. Протяжність – 35,86 км.

Загалом у місті плануються збудувати понад 102 кілометри велодоріжок. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: