fbpx

В Івано-Франківську розпочинається дводенний тренінг для батьків і педагогів "Права дитини в школі"

Суспільство 07:17, 04.08, 2017

4 та 5 серпня з 10 до 17 год. в Івано-Франківську відбуватиметься дводенний тренінг "Права дитини в школі", який організовують громадські організації "Молода Просвіта Прикарпаття" та "Мами Прикарпаття".

Захід має на меті розпочати активну діяльність щодо створення атмосфери поваги до прав людини в навчальних закладах області, удосконалити процедури прийняття рішень відповідно до стандартів прав людини. Крім того, під час тренінгу буде створено майданчик для діалогу та обміну думками між педагогами і батьками для налагодження подальшої співпраці. Експерти з багаторічним практичним досвідом супроводжуватимуть роботу протягом двох днів.

Організатори забезпечують учасників харчуванням, роздатковими матеріалами та покривають витрати на проїзд з районів області.

До участі запрошуються вихователі дитячих садків, учителі, представники адміністрацій приватних та державних навчальних закладів області, батьки дітей, які навчаються у дошкільних та загальноосвітніх закладах області, а також інші зацікавлені особи. Організатори запрошують усіх, хто бажає долучитися до тренінгу, попередньо заповнити анкету учасника за посиланням http://bit.ly/2ve5y1E .

Освітній захід здійснюється Українською Гельсінською спілкою з прав людини у співпраці з локальними організаціями у рамках плану дій Всеукраїнської освітньої програми "Розуміємо права людини" при підтримці програмою Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) "Права людини в дії".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: