fbpx

В Івано-Франківську стартує ХХІV Спартакіада серед школярів

Суспільство 12:32, 14.11, 2014

У листопаді 2014 року розпочинається ХХІV Спартакіада серед школярів загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Проведення змагань сприяє виявленню і підготовці збірних команд міста для подальших виступів на змаганнях міського, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів, відбору юних спортсменів до занять у секціях дитячо-юнацьких спортивних шкіл, залученню учнів до занять спортом у позаурочний час та зміцненню їхнього здоров’я, інформує МВК.

У рамках спартакіади проводитимуться змагання з різних видів спорту: баскетбол (юнаки, дівчата), гандбол (юнаки, дівчата), баскетбол 3х3, волейбол (юнаки, дівчата), міні-футбол (юнаки, дівчата), плавання, "Старти надій", фізкультурно-оздоровчий патріотичний фестиваль України "Нащадки козацької слави", "Олімпійське лелеченя", змагання з шахів "Біла тура", "Блискавична гра в шахи", "Новорічний турнір з шахів", "Веселі старти".

З 18 до 21 листопада 2014 року на спортивній базі ЗШ № 25 розпочинають ХХІV Спартакіаду школярів міста змагання з баскетболу серед збірних команд (дівчата) загальноосвітніх навчальних закладів.

З 24 до 28 листопада 2014 року на спортивних базах ЗШ № 24, 25 проходитимуть змагання з баскетболу серед збірних команд (юнаки) загальноосвітніх навчальних закладів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: