fbpx

В Івано-Франківську стартував "Форум партнерських міст – ефективне правління"

Суспільство 11:29, 09.05, 2015

В Івано-Франківську розпочався "Форум партнерських міст – ефективне правління". Він проходить у рамках святкування Дня міста.

Відкрив Форум міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус, повідомляє Бліц-Інфо.

За словами очільника міста, основною ціллю Форуму є вивчення досвіду польських міст-партнерів в розвитку євроінтеграційних процесів, а також впровадження європейських стандартів управління у Польщі.

Форум буде проходити в рамках п’яти панелей – це міський транспорт, стратегія маркетингу міста, підприємництво та господарська діяльність, туризм та культура, а також місцеве самоврядування. Модераторами будуть представники з польських міст Жешув, Люблін, Томашув Мазовецьці та Ополє, Рибнік та Свідніца.

Три панельні зустрічі проводитимуться на базі Центру польської культури та європейського діалогу. Секція "Міський транспорт" буде проводитись у Департаменті комунального господарства, транспорту і зв’язку, а секція "Підприємництво та господарська діяльність"  у приміщенні МБЕРІФ Бізнес-центр.

Також на Форум приїхав представник з Румунії з інвестором із США, які візьмуть участь у обговоренні реформування медицини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: