fbpx

В Івано-Франківську стартував ювілейний "Фест-2015"

Культура 13:57, 09.02, 2015

Сьогодні в Івано-Франківському обласному музично-драматичному театрі ім. Івана Франка відбулося урочисте відкриття 25-го щорічного фестивалю танцю "Фест-2015".

У цьогорічному заході заплановані виступи 48 танцювальних колективів Прикарпаття, Києва, Харкова, Дніпропетровська та інших міст.

"25 років це був щорічний фестиваль. Це море колективів, море танцюристів. Вже виросли перші учасники і привозять своїх діточок з колективами", – зауважила засновниця і директор фестивалю Леоніла Жодік.

У перший день виступають колективи з Івано-Франківська та області. Виступи запрошених гостей анонсуються на 13 лютого.

"Звичайно, що непростий час сьогодні переживає Україна, і кажуть: "Коли розмовляють гармати, музи мовчать", але сьогодні не той випадок. Таки мусить сьогодні відбуватися такий життєствердний, позитивний, чудовий фестиваль", – зазначив під час урочистого відкриття начальник управління молодіжної та гендерної політики виконавчого комітету міської ради Володимир Соловйов.

Усі колективи, учасники фесту, нагородять дипломами, пам'ятними медалями й сувенірами. Крім того, для учасників заплановані екскурсії по місту, святкові дискотеки, творчі зустрічі та поїздка в Карпати.

Фестиваль триватиме до 15 лютого.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: