fbpx

В Івано-Франківську студенти флешмобом привітали університет з ювілеєм

Суспільство 14:51, 14.05, 2015

Сьогодні, 14 травня, в рамках святкування 75-річчя Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника у центрі міста відбувся танцювальний флешмоб "Україно, ми єдині!". Його учасниками стали півтори сотні студентів цього вишу, які виконали танець зі стрічками синього та жовтого кольорів.

Як зазначив старший викладач ПНУ ім. В. Стефаника Василь Шеремета, цей флешмоб проводили для того, щоб об'єднати молодих людей та продемонструвати єдність держави. Свідком події була репортер ZIK-Cтрім

"Ми готувалися цілий тиждень, щоб ось так, танцюючи, розпочати святкування 75-річчя університету. Тему єдності обрали для того, щоб ще раз наголосити, що вся наша країна – від Донбасу до Карпат  повинна бути разом, бо в цьому наша сила", – сказав Василь Шеремета.

Ректор університету Ігор Цепенда зазначив, що 75-річчя навчального закладу – це визначна подія для всієї України. За всі ці роки університет підготував понад 80 тисяч кваліфікованих фахівців.

"Ми випустили людей з українським серцем, активних громадян нашої держави, які несуть українські ідеї та традиції. Крім того, ми накреслили стратегічний шлях інтеграції до європейської освітньої системи", – зауважив ректор ПНУ ім. Стефаника Ігор Цепенда.

Як повідомив Ігор Цепенда, на святкування ювілею ПНУ прибув ректор Варшавського університету, з яким іванофранківці співпрацюють у стратегічних напрямках своєї діяльності.

Перед флешмобом студенти та викладачі університету пройшлись колоною Івано-Франківськом.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: