fbpx

В Івано-Франківську створять дитячо-юнацький футбольний центр

Спорт 16:23, 02.10, 2015

Перших гравців на новому футбольному полі в Івано-Франківську планують приймати вже навесні наступного року. А пізніше – приступити до створення ще декількох багатофункціональних футбольних майданчиків для різновікових груп, які у комплексі складуть основу майбутнього дитячо-юнацького футбольного центру.

Голова облдержадміністрації Олег Гончарук під час зустрічі з першим віце-президентом Федерації футболу України Вадимом Костюченком обговорив перспективи створення в Івано-Франківську дитячо-юнацького футбольного центру. Першим кроком до цього має стати введення в дію поблизу стадіону "Рух" футбольного поля.

"Відведена земельна ділянка 1,5 гектара, на якій розпочнеться будівництво сучасного футбольного поля зі штучним покриттям, трибунами до 500 місць, роздягальнями. Буде освітлення, необхідна інфраструктура", – зазначив у коментарі журналістам Вадим Костюченко.

В намірах керівництва Федерації футболу – створити такі центри у п'яти українських містах, в тому числі сусідніх з Івано-Франківськом Рівному та Чернівцях.

"Обласна влада зробить все можливе, щоб Івано-Франківськ став прикладом у справі реалізації подібних проектів, – зауважив на зустрічі Олег Гончарук. – Ми обговоримо це питання з представниками громадськості, а також створимо робочу групу, яка працюватиме спільно з Федерацією футболу України".

Починаючи справу, представники Федерації пообіцяли взяти на себе обов'язки зі встановлення покриття футбольного поля, налагодження системи освітлення глядацьких трибун, впорядкування роздягалень тощо. Своєю чергою вони розраховують на те, що місцева влада сприятиме в проведенні благоустрою території та облаштуванні всіх необхідних комунікацій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: