fbpx

В Івано-Франківську вчора "мінували" магазин та кафе

Суспільство 09:47, 06.02, 2016

Вчора о 10.28 по телефону поступило повідомлення про замінування кафе "Діджей" на пл. Міцкевича, 8 та магазину "Караван" на вул. Степана Бандери, 39 в м. Івано-Франківську. На яку годину планувалось приведення в дію вибухового пристрою, не вказувалось.

Про це повідомили КУРСу в Управлінні з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Івано-Франківської облдержадміністрації.

До місць надзвичайних подій виїжджали МОГ У ДСНС в області, І, ІІ відділення ДПРЧ-1 м. Івано-Франківськ, МОГ Івано-Франківського МВ У ДСНС в області, працівники  ГУНП та УСБУ в Івано-Франківській області.

Станом на 11.18 5 лютого працівники вибухотехнічної служби НДЕКЦ і кінологічної служби ГУ Національної поліції в Івано-Франківській області провели обстеження вищевказаних приміщень. Вибухових предметів не виявили. Після обстеження від чергового ГУ Національної поліції в Івано-Франківській області отримано повідомлення, що за вказаними адресами проводились навчання.

 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: