fbpx

В Івано-Франківську вчителів запрошують на Форум

Політика 11:26, 04.11, 2018

Які нові можливості відкриваються перед вчителями? Як зробити свої уроки незабутніми для дітей? Як встигати все і знаходити баланс? Ці та інші питання порушать на Форумі активних вчителів "Нові горизонти" 10 листопада в Івано-Франківську.

У програмі Форуму виступи спікерів – експертів та практиків, майстер-класи управління часом, самоосвіти, менторингу для вчителів та цікавого проведення заняття із застосуванням інтелектуальних ігор. Навчання проведуть професійні тренери зі Львова та Івано-Франківська.

Зокрема, засновник майстерні втілення змін "Ябко", викладач Інституту лідерства та управління УКУ (Львів) Дмитро Якимець, співзасновниця УКУКідс, менторка у Центрі інноваційної освіти "Про.Світ" Марічка Суп-Новікова. З Івано-Франківська – співголова наглядової ради тренерської групи "Інша освіта", співзасновниця багатьох програм та проектів у сфері неформальної освіти Альона Каравай, вчитель-практик з української гімназії №1, який уже успішно застосовує інноваційні підходи у викладанні, Володимир Половський.

Від завідувачки кафедри професійної освіти та інноваційних технологій Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника Оксани Джус почуємо про засади професійної підготовки українського вчительства для Нової української школи.

Завершальною частиною заходу стане панельна дискусія за участю представників влади "Школа: нові виклики, нові можливості".

"Ми часто чуємо, що вчителям важко працювати в умовах змін. Проте більшість педагогів дійсно перейнялися реформою. Форум активних вчителів збере педагогів, директорів, психологів, експертів – усіх учасників освітнього процесу, щоб разом обговорити зміни, повчитись нового та обмінятись досвідом", – говорить голова Івано-Франківської обласної організації УГП Любомир Романчук, яка є одним із співорганізаторів Форуму.

Форум відбудеться 10 листопада, початок об 11:00, Університет Короля Данила, м. Івано-Франківськ.

Участь безкоштовна, але обов’язкова реєстрація за посиланням: https://u.nu/pkw6

Більше про подію на сторінці в мережі Фейсбук:

https://www.facebook.com/events/274274909878823

Організатори Форуму: Українська Галицька Партія, ГО "Інститут стратегічного партнерства", ГО "Івано-Франківськ – найкраще місто для життя".

Партнери заходу: Тренерська група “Інша освіта", Центр дитячого розвитку "Чомусик".

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: