fbpx

В Івано-Франківську відбудеться Патріарший Собор УГКЦ

Суспільство 14:39, 06.05, 2015

Впродовж трьох днів з 25 серпня в Івано-Франківську проходитиме Партіарший Собор УГКЦ. Участь у ньому візьмуть делегати з 57 країн світу.

Про це сьогодні на засіданні організаційного комітету з підготовки Патріаршого Собору УГКЦ в Івано-Франківську повідомив Синкел в справах Духовенства Івано-Франківської Архієпархії та секретар Патріаршого Собору УГКЦ митр. прот. Олег Каськів.

"Перш за все очікуємо біля 350-380 делегатів з 57 країн світу. Не тільки із тих міст, де є стала українська діаспора, але й з інших країн", – наголосив о. Олег.

Делегати почнуть прибувати з 21 серпня. 25 серпня о 7.45 розпочнеться Собор. Він триватиме повних три дні. До обіду проходитимуть пленарні засідання. Після обіду – секційні. У перший день буде молитва за загиблими воїнами АТО.

"Ідея собору – зробити підсумок життя, іспит совісті. Зараз перед Церквою є серйозні виклики, адже греко-католицька Церква розкинута по багатьох країнах",  говорить о. Олег Каськів.

За його словами, проведення Собору – це і хороша нагода якнайкраше показати гостинне Прикарпаття.

"Для делегатів, які прибуватимуть, ми спільно із представниками готелю "Надія" розробили екскурсійний план, щоб вони могли побачити історичні місця: і Коломию, і Галич, і Гошів, і Шевченкове… Це добра заявка та інвестиція в регіон",  переконаний секретар Патріаршого Собору.

Також планується, що до закінчення Собору вдасться завершити пам’ятник митрополиту Андрею Шептицькому, який фактично буде першим пам’ятником Митрополиту в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: