fbpx

В Івано-Франківську відбудеться Всеукраїнський студентський симпозіум

Суспільство 15:59, 13.11, 2014

В Івано-Франківському університеті права імені Короля Данила Галицького відбудеться II Всеукраїнський студентський науковий симпозіум "Співдружність наук: архітектура, економіка, право".

Про це КУРСу повідомили у прес-службі університету. 

У 2013 р. І Студентський симпозіум став визначною подією в студентському науковому житті України. Цього року Симпозіум у різних формах відвідають понад 100 учасників з Дніпродзержинська, Дніпропетровська, Заліщиків, Івано-Франківська, Києва, Кракова (Республіка Польща), Миколаєва, Одеси, Тернополя.

В рамках Симпозіуму відбудуться конференції, участь у яких відбуватиметься у вигляді змагань. Тут обговорюватимуть тему будівництва та архітектури, стратегії розвитку економіки та PR-технологій, теоретичні та прикладні проблеми становлення держави і права.

Теми досліджень, які будуть презентуватися на симпозіумі, є новітніми, креативними та відображають погляд молодих науковців на актуальні проблеми будівництва України в правовій, економічній та архітектурній сферах.

Доповідачами виступатимуть студенти ВНЗ з різних міст України (Київ, Одеса, Дніпропетровськ, Миколаїв, Тернопіль, Дніпродзержинськ, Заліщики, Краків (Польща) та ін.).

Відкриття заходу відбудеться 14 листопада о 10.00 годині.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: