fbpx

В Івано-Франківську відбулася всеукраїнська зустріч рухів за життя

Суспільство 15:29, 15.07, 2015

11-12 липня в Івано-Франківську на парафії Святих Кирила і Методія з ініціативи ГО "Івано-Франківський християнський рух за життя" відбулась перша всеукраїнська зустріч рухів за життя.

Захід мав на меті обмін досвідом діяльності щодо захисту ненароджених дітей, котрим загрожує вбивство через аборт, а також координацію зусиль з метою захисту у нашій державі життя від моменту зачаття до природної смерті.

Розпочалась зустріч з Архієрейської Божественної Літургії у храмі Святих Кирила і Методія, яку очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський УГКЦ Кир Володимир Війтишин та Єпископ Бучацький Кир Дмитро Григорак у співслужінні з всечесним духовенством. По завершенні Літургії у Містечку милосердя святого Миколая було освячено "Вікно життя" – притулок, де можна анонімно залишити новонароджену дитину.

Основна ж частина зустрічі була присвячена виступам учасників рухів за життя з Івано-Франківська, Києва, Львова, Вінниці та інших міст нашої держави, обговоренню моральних, правових, природних і надприродних аспектів проблеми збереження життя ненароджених дітей, обміну досвідом. Аналізуючи поточний стан справ в Україні, присутні домовились активізувати свою діяльність, об’єднати та координувати зусилля у справі захисту людського життя від моменту зачаття до природної смерті, закріплення цього принципу, а також збереження цінностей традиційної сім’ї у законодавстві, зокрема Конституції України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: