fbpx

В Івано-Франківську відбулася зустріч випускників, які закінчили медуніверситет 50 років тому

Суспільство 19:20, 16.08, 2016

13 серпня в приміщенні центрального корпусу ІФНМУ відбулася зустріч випускників, які закінчили навчання в університеті в 1966 році. На захід прибули понад 50 випускників з різних куточків України та з-за кордону.

Загалом випуск 1966-го налічував 280 медиків, більшість із яких наразі працює в практичній медицині. Чимало з них стали провідними спеціалістами по всій країні: головними лікарями, керівниками департаментів охорони здоров’я, військовими лікарями. На жаль, 60 медиків випуску 1966-го вже відійшли на той світ, інформує прес-служба ІФНМУ.

Один із випускників, який і досі працює в рідному виші, заслужений діяч науки і техніки України, професор кафедри внутрішньої медицини №2 і медсестринства Нестор Середюк пригадує, що під час навчання в університеті був відмінником.

"Про роботу в кардіології я й близько не думав, – зізнається науковець. – Планував реалізуватися в хірургії, щовечора працював у відділенні швидкої допомоги. Але так склалися обставини, що довелося працювати спершу загальним терапевтом, гастроентерологом і ось уже 30 років кардіологом".

Інший випускник ІФНМУ 1966 року, не менш відомий науковець, заслужений лікар України, доцент кафедри дерматовенерології Василь Ткач розповідає, що вступив до вишу після служби в армії і протягом всіх років навчання очолював студентський профком.

Під час зустрічі випускників учасникам презентували слайд-шоу про розвиток ІФНМУ від 1966 року і дотепер. Під час презентації Нестор Середюк зазначив, що за останні 50 років потужність університету у всіх ділянках зросла аж у шість разів.

Захід відбувся за участю ректора ІФНМУ Микола Рожка, який зазначив, що прихиляє голову перед такими досвідченими випускниками, які навчалися і починали професійну діяльність у настільки буремні часи. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: