fbpx

В Івано-Франківську завершилися дводенні змагання серед учнів ЗОШ міста

Спорт 14:29, 09.05, 2015

На стадіоні "Юність" обласної дитячо-юнацької спортивної школи проводились міські змагання серед учнів ЗОШ Івано-Франківська за програмою "Дитяча легка атлетика" з нагоди відзначення 20-го Світового дня.

Учні 11 загальноосвітніх шкіл міста та сіл Івано-Франківської міської ради змагались між собою у наступних видах легкоатлетичної програми:

– Біг 60 м + стрибки в довжину (юнаки та дівчата);

– Біг 60 м + штовхання ядра (юнаки та дівчата);

– Естафета 4 х 50 м (юнаки та дівчата);

– Спортивна ходьба 1000 м (юнаки та дівчата).

За підсумками змагань переможцями та призерами стали:

1 місце – ЗШ № 16

2 місце  ЗОШ № 10

3 місце  Угорницька ЗОШ

У цих змаганнях не було тих, хто залишився без нагород. Так, кожен учасник отримав сертифікат IAAF про участь у заході, також кожна школа-учасник одержала з рук голови відділення НОКУ в Івано-Франківської області Мирослава Карабіна олімпійську атрибутику та книги від Національного олімпійського комітету України. 

Всі переможці та призери отримали футболки, сувенірну атрибутику від IAAF. А також всі переможці та призери в індивідуальних видах програми та за підсумками загальнокомандної боротьби були нагороджені медалями, грамотами, цінними подарунками від федерації легкої атлетики Івано-Франківської області та комітету фізичної культури і спорту виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: