fbpx

В Івано-Франківську відбувся масштабний благодійний аукціон "Твори добро". ФОТО

Суспільство 09:24, 13.03, 2017

12 березня в Івано-Франківську відбувся масштабний благодійний аукціон під назвою "Твори добро". На ньому публіці представили 53 лоти, виручити за які планували близько 200 тисяч гривень.

"В нашому світі відбувається дуже багато негативних подій. Основною метою нашого заходу є дати людям долучитись до добра, щоб кожен міг подарувати частинку цього добра тим, кому воно потрібне. Кошти будуть спрямовані на допомогу маленьким дітям, яким вкрай необхідні операції та лікування, – щоб ці діти могли стати щирими, хорошими українцями", – розповів Любомир Слободян, почесний голова БФ "Крок до милосердя", пише ГК.

Директор благодійного фонду Анна Угорчак зазначила, що є дуже багато дітей зі страшними хворобами, яким потрібна допомога, тож такі заходи завжди на часі.

"Минулого року ми зібрали на двох заходах 110 і 160 тисяч гривень відповідно. Сьогодні маємо 53 лоти – це і твори мистецтва, і антикваріат, і речі відомих спортсменів. Сподіваємось виручити понад 180 тисяч гривень. У програмі також є виступи зіркової гості Світлани Тарабарової, яка виконає пісні з нового альбому – його теж можна буде придбати", – пояснила вона.

Ведучими вечора виступили Роксолана Калин та команда КВН "Отдыхаем вместе" (м. Хмельницький).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: