fbpx

В Івано-Франківську відбувся V загальноміський фестиваль "Танцювальний калейдоскоп"

Культура 11:36, 02.02, 2015

31 січня 2015 року у новозбудованому дитячо-юнацькому центрі відбувся V загальноміський фестиваль "Танцювальний калейдоскоп".

На фестиваль завітали талановиті діти, які займаються у танцювальних колективах на базі клубів міського Центру дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання, щоб поділитися своїми вміннями, здобутками, досягненнями із батьками, гостями та друзями.

Найкращі родзинки своєї танцювальної майстерності демонстрували танцювальні колективи школи танцю "Смайл" під керівництвом Вікторії Семенюк з клубів "Оріон" та "Гарт", колектив естрадно-спортивного танцю "Лібра" під керівництвом Лілії Гливи з клубу "Мрія", хореографічний колектив Центру естетичного виховання "Кармен" під керівництвом Сергія та Наталії Дехтяр з клубу "Юність", танцювальний колектив клубу спортивного танцю "Динамо" під керівництвом Ельміри Мікаілової з клубу "Прометей", танцювальні пари з клубу спортивного танцю "Динамо", президент Тарас Гурик.

Ведучими свята були Михайло Зваричук та президент дитячо-юнацької адміністрації Центру Юлія Чікель, яка також підготувала свою танцювальну композицію.

Всі учасники фестивалю "Танцювальний калейдоскоп" отримали солодощі від міського Центру дозвілля дітей та юнацтва та пам’ятні дипломи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: