fbpx

В Івано-Франківську відкрилась виставка, присвячена СНІДу

Суспільство 17:02, 01.12, 2014

З ініціативи Івано-Франківського державного центру естетичного виховання спільно з департаментом охорони здоров'я облдержадміністрації, обласним лікувально-фізкультурним центром "Здоров'я" і обласним товариством Червоного Хреста України з 1 по 8 грудня в галереї "Бастіон" під девізом "СНІД – загроза людству. Знати, щоб жити…" проходить обласний конкурс плакатів серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації та учнів професійних технічних навчальних закладів.

Захід приурочено до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом згідно з Програмою Національної координаційної ради з питань запобігання поширення ВІЛ-інфекції/СНІДу, спрямованої на вдосконалення багатогалузевих підходів до профілактики ВІЛ/СНІДу серед студентської та учнівської молоді, з метою пропаганди здорового способу життя і зниження впливу негативних наслідків епідемії ВІЛ-інфекції на суспільство, інформує КУРС із посиланням на Івано-Франківську ОДА.

За даними епідеміологів, в Івано-Франківській області на сьогоднішній день виявлено понад 2 тисячі хворих на ВІЛ/СНІД, з яких 800 знаходиться на обліку в Центрі СНІДу.

Як зазначає директор департаменту охорони здоров’я ОДА Роман Мельник, такі заходи є першою профілактичною роботою. Адже медицина впливає на будь-яке захворювання тільки на 10%, решта – в руках людини: спосіб життя, культура, менталітет, бачення проблеми і як з неї виходити. Своїми творчими роботами діти долучилися до подолання цієї проблеми. Таким чином вони пояснюють своїм одноліткам і громадськості загалом серйозність недуги, з якою бореться не тільки Україна, а й цілий світ.

Серед 50 тематичних плакатів, які були представлені на конкурсі, представники журі відзначили переможців та нагородили грошовими преміями і грамотами департаменту охорони здоров’я кращі роботи. Перше місце розділили дві учасниці з Прикарпатського  лісогосподарського коледжу – Христина Березюк та Христина Сугул, друге місце отримала учениця Івано-Франківського професійного будівельного ліцею Ольга Демчин, третє дісталось учениці Івано-Франківського вищого художнього професійного училища №3 Марії Базинюк.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: