fbpx

В Івано-Франківську відкрилась виставка робіт вихованців художньої школи "Місто моє"

Культура 20:37, 05.05, 2015

В Івано-Франківську відбулася виставка композицій учнів дитячої художньої школи, присвячена 353-ій річниці міста Івано-Франківська "Місто моє".

За словами директора дитячої художньої школи Михайла Щербяка, педагоги та учні чекали на сьогоднішній день 55 років. Адже весь цей час Івано-Франківська державна дитяча художня школа не мала своєї виставкової зали. Виставка "Місто моє" відбулася у новій виставковій залі школи, інформує Типовий Франківськ.

"Сьогоднішня виставка присвячена 353-ій річниці міста Івано-Франківськ. На виставці представлено більше 40 робіт, які виконані у різних техніках: графіка, живопис, колаж. Різноманіття робіт вражає, адже фантазія наших учнів є безмежною. Авторами робіт, представлених на виставці, є учні нашої школи, віком від 11 до 14 років", – розповів директор Івано-Франківської державної дитячої художньої школи.

Він додав, що, без сумніву, діти впоралися із поставленим завданням, адже, на його думкау, всі 400 учнів франківської школи є геніальними та найкращими у світі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: