fbpx

В Івано-Франківську відкрили "Лікувально-діагностичний центр святого Луки"

Здоров'я 15:45, 16.09, 2014

В Івано-Франківську відбулося урочисте відкриття "Лікувально-діагностичного центру святого Луки" Івано-Франківського Архієпархіального Управління Української Греко-Католицької Церкви.

На урочистості завітали представники Німеччини та апостольський нунцій Ватикану. Митрополит Володимир Війтишин спільно з прикарпатськими священиками відправили святкову літургію та освятили приміщення лікувального центру. Участь у заході взяв директор департаменту охорони здоров'я обласної державної адміністрації Роман Мельник, повідомляє КУРС з посиланням на Івано-Франківську ОДА.
 

За словами головного лікаря закладу Валентини Казмірук, це перший в Україні  лікувально-діагностичний центр, створення якого не передбачало, перш за все, отримання прибутку. Але для покриття витрат на заробітну плату медичним працівникам та обстеження пільгових категорій населення в центрі надаватимуть і платні послуги.

"Ми провели моніторинг вартості надання аналогічних послуг у приватних діагностичних центрах міста Івано-Франківська перед тим, як визначили наші ціни, – розповіла Валентина Казмірук. – І я можу вас запевнити, що ціни для наших пацієнтів є найнижчими у порівнянні зі встановленими в інших закладах такого рівня".

Варто зазначити, що робота зі створення закладу проводилася протягом двох років. За цей час підготували приміщення, закупили обладнання, підібрали персонал.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: