fbpx

В Івано-Франківську відкрили новий навчальний простір для дітей

Суспільство 14:15, 22.09, 2018

Сьогодні, 22 вересня, в Івано-Франківську команда дитячого проекту "Дрібнота" презентувала новий навчальний простір для дітей, що відкрився у приміщенні на території "Промприлад. Реновація".

Під час презентації дитячого простору малечі та її батьками зробили справжнє свято з тортиком та лимонадом, пише Галицький кореспондент.

Ціль проекту "Дрібнота" – підготувати дітей до реального життя. Навчити брати на себе відповідальність, практикувати навички, зрозуміти та приймати менталітети, сміливо моделювати та змінювати світ.

Навчати діток будуть півтори години різні викладачі. Вони переконують, що з дитиною потрібно спілкуватися на рівних, наче з партнерами. Адже так діти відчувають себе самостійними.

Проект працює з 2009 року. Раніше "Дрібнота" розвивала лише велоспорт та влаштовувала дитячі перегони. Зараз – це систематичне навчання. Атмосфера "Дрібноти" – не тільки навчання, це велика тусовка викладачів, батьків та дітей. Цього року діти вивчатимуть чотири напрямки: факультет архітектури, факультет бізнесу, факультет технологічних наук та підготовка до школи. Навчання на факультетах платне.

Крім цього, організатори створили 19 безкоштовних подій для діток. Зокрема, майстер-класи, уроки, літні школи та спортивний розвиток.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: