fbpx

В Івано-Франківську водій маршрутки висадив усіх пасажирів посеред вулиці через зауваження

Суспільство 10:11, 16.06, 2015

Мешканці Івано-Франківська масово скаржаться на перевізників.

Про це під час сьогоднішньої оперативної наради повідомив міський голова Віктор Анушкевичус.

Він зазначив, що влада пішла назустріч перевізникам, затвердивши новий тариф на засіданні виконкому, а перевізники повинні йти назустріч у першу чергу громаді міста.

"На превеликий жаль, є випадки, коли цього немає", – зауважив міський голова.

Зокрема, Віктор Анушкевичус відзначив водія маршруту № 79, який видавав квитки пасажирам лише на вимогу, причому вони не відповідають встановленому взірцю. Маршрутки № 40 та 85 – брудні. В автобусі № 31 не видавали квитки, але вимагали за проїзд 4 грн. Особливо відзначився один водій маршруту АТ 0947.

"Пасажири робили зауваження тому, що всі наші мешканці знають вимоги, які поставив міськвиконком, приймаючи рішення про нові тарифи. Коли пасажири почали робити зауваження водію, він просто на вулиці Чорновола зупинився, всіх висадив і припинив перевезення", – розповів мер.

Він зобов’язав Департамент комунального господарства зібрати перевізників, донести до них усі порушення та попередити, що є всі підстави розірвати з ними договори. На його думку, мешканці зрозуміють, якщо десяток-другий перевізників міська влада зніме з маршрутів.  

Мешканці повинні знати – якщо, у перевізника немає плану перевезень, затвердженого мокрою печаткою Департаменту, вони сміливо можуть платити 2 гривні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: