fbpx

В Івано-Франківську вперше відбудеться міжнародний MitOst-фестиваль

Культура 15:34, 28.08, 2015

З 23 по 27 вересня в Івано-Франківську вперше пройде 13-й міжнародний MitOst-фестиваль.

Теми MitOst-фестивалю: урбаністика, екологія, права людини, неформальна освіта, міграція, діалог в кризові часи, єврейська і німецька спадщина в Івано-Франківську, пише Репортер.

Очікується приїзд близько 300 членів спілки MitOst з інших міст України, країн Європи, Центральної Азії і Росії. Вони проведуть понад 50 майстер-класів, дискусій, лекцій, презентацій соціальних ініціатив, літературних, музичних і театральних заходів.

Зокрема, форум «UkraineLab: Візії для побудови миру і нова роль громадянського суспільства і культури», дискусія «Культура і конфлікт», кінопокази від фестивалю Docudays і стрічки Яна Фабі «Чорнобиль: останній плач». Серед учасників MitOst-фестивалю Юрій Андрухович, Юрко Прохасько, Галина Петросаняк, Юрій Іздрик, політичні й громадські активісти з Німеччини та України.

У попередні роки фестиваль відбувався у Новому Саді в Сербії, Ляйпциґу в Німеччині, Чеських Будейовіцах та інших містах.

Спілка MitOst займається підтримкою культурного обміну і громадянської активності серед молоді в Європі й сусідніх країнах. Налічує близько 1400 членів у 40 країнах. Проекти членів MitOst в Україні: Майстерня Громадської активності, Студії живої історії, форум «Ukraine Lab», програма обмінів Tandem Ukraine.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: