fbpx

В Івано-Франківську визначали проблеми протидії наркоманії

Суспільство 17:51, 28.01, 2015

На Прикарпатському факультеті Національної академії внутрішніх справ відбувся науковий семінар "Основні напрямки та проблеми протидії наркоманії".

"Метою проведення семінару стало обговорення й пошук шляхів вирішення актуальних проблем адміністративного, кримінального та кримінального процесуального права в контексті попередження, протидії та розслідування правопорушень та злочинів у сфері незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів. Також важливим є обмін науковими здобутками і вироблення рекомендацій щодо вдосконалення теорії та практики протидії наркозлочинності в Україні”, – наголосила начальник Прикарпатського факультету Національної академії внутрішніх справ, полковник міліції Вікторія Вовк.

Учасниками семінару були науковці, аспіранти, ад’юнкти ВНЗ та науково-дослідних установ, курсанти, студенти, а також практичні працівники, які активно займаються науковими дослідженнями у цій сфері.

В цілому під час наукового семінару розглянули такі питання:

– Історичні аспекти протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів.

– Напрямки протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів.

– Проблеми розкриття та розслідування кримінальних правопорушень, пов’язаних із незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів.

– Соціально-психологічні та адміністративно-правові напрямки профілактики наркоманії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: