fbpx

В Івано-Франківську визначили кращих стрільців з пневматичної зброї серед учнів

Суспільство 12:02, 31.12, 2015

В Івано-Франківську нагородили переможців міських змагань з кульової стрільби з пневматичної гвинтівки серед учнів 6-8 класів.

Ініціатором проведення змагань виступив директор ТОВ "Стрілецько-спортивний клуб" ТСО України Павло Бойчук. Управління освіти і науки при підтримці адміністрацій навчальних закладів, вчителів предмета "Захист Вітчизни" змогли залучити усіх охочих учнів до безкоштовної добровільної участі у змаганнях. У змаганнях (з 2 листопада по 2 грудня 2015 р.) брало участь понад 1000 школярів загальноосвітніх навчальних закладів м. Івано-Франківська. Дирекції шкіл забезпечили належні умови проведення стрільб. За результатами відбіркового туру у фінал вийшло 103 учнів із 31 загальноосвітнього навчального закладу. Фінал змагань було проведено 23.12.2015 р. на базі Івано-Франківської ЗШ №21. Переможців визначали у двох групах: серед юнаків та дівчат. Ними стали:

Серед юнаків:

І місце: Слабяк Павло (45 оч.), учень ЗШ №22;

ІІ місце: Хромей Роман (44 оч.), учень НВК "Школа-гімназія №3";

ІІІ місце: Миленький Владислав (42 оч.), учень СШ №11.

Серед дівчат:

І місце: Марковецька Адріана (43 оч.), учениця ЗШ №6;

– Свістяк Олеся (43 оч.), учениця ЗШ №6;

ІІ місце: Салига Софія (40 оч.), учениця ЗШ №24;

ІІІ місце: Швед Тетяна (23 оч.), учениця ЗШ №28.

Павло Бойчук запросив дітей безкоштовно займатись кульовою стрільбою у 2016 році на базі стрілецького тиру ТОВ "Стрілецько-спортивний клуб" ТСО України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: