fbpx

В Івано-Франківську визначилися з логотипом міста. ФОТО

Стиль життя 14:44, 20.09, 2018

Сьогодні конкурсна комісія визначилася з логотипом міста. З-поміж 6 фіналістів більшістю голосів обрали варіант, запропонований Ігорем Гуцуляком.

Свій голос за переможця віддала й головний радник з питань врядування проекту ПРОМІС Кейді Ворд, інформує прес-служба МВК. 
 
На попередньому засіданні було визначено 6 найкращих ідей із запропонованих 16. Тоді статочного рішення вирішили не приймати, а рекомендували авторам доопрацювати пропоновані ескізи та вдосконалити загальну концепцію.
На сьогоднішньому ж засіданні комісія вже була більш рішучою і таки обрала найкращий варіант. Як зізналася Кейді Ворд, вона особисто керувалася головним критерієм – максимальною впізнаваністю міста. І це, безумовно, міська ратуша. Тож віддала голос також за проект-переможця, бо він, за її словами, максимально відповідає цій концепції.
Таким чином, обраний ескіз тепер чекатиме на затвердження виконавчого комітету, а відтак  схвальний вердикт більшості депутатського корпусу. І тільки після дотримання усіх процедур місто офіційно отримає новий бренд.
 

 

Нагадаємо, конкурс на найкращий логотип міста вже намагалися провести у січні. Тоді за логотип-переможець проголосували 419 франківців. Проект логотипу мала затвердити сесія міської ради. Але після кепкування користувачів соцмереж з обраного логотипу та висміювання його у Вікіпедії у мерії вирішили не виносити проект рішення на сесію ради.

А у березні відбулося голосування за елемент, який має стати мотивом для створення офіційного логотипу міста. Іванофранківцям запропонували обрати не готовий логотип, а елементи, які мали б на ньому бути: ратуша, Бастіон, Палац Потоцьких чи елемент вишивкиФранківці обрали вишивку

Як писав КУРС, міський голова Руслан Марцінків хоче бачити на офіційному логотипі Івано-Франківська міську ратушу.

Читайте КУРС у Telegram – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: