fbpx

В Івано-Франківську запрацювала "Школа атопічного дерматиту"

Здоров'я 18:10, 28.01, 2015

В обласному шкірвендиспансері розпочала роботу щоквартальна "Школа атопічного дерматиту".

У зустрічі з провідними дерматовенерологами області взяли участь пацієнти та батьки дітей, хворих на цю недугу. Учасники дізналися про причини виникнення захворювання, а також вчилися, як правильно доглядати за шкірою при атопічному дерматиті, передає КУРС з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.
 

"Атопічний дерматит – це спадкова хвороба у людей, які схильні до алергії,  зазначає головний лікар комунального закладу "Обласний клінічний дерматовенерологічний диспансер" Іванна Цідило. – Поняття "атопія" відоме давно і означає "схильність до захворювання". Це може проявитися як у вигляді атопічного дерматиту, бронхіальної астми, так і алергічного риніту. Завдяки школі атопічного дерматиту хочемо не тільки навчити контролювати хворобу, але й популяризувати проблему, тому що не всі звертаються в лікувальні заклади з таким захворюванням".

Як повідомили спеціалісти, у 2014 році зареєстровано 3200 осіб з атопічним дерматитом, з них у понад 600 хворобу виявлено вперше.

За словами фахівців, дуже важливо, щоб батьки дітей, які хворіють на атопічний дерматит, відвідували школу і вчились, як правильно вести харчовий щоденник, доглядати за шкірою малюків, щоб ті, в свою чергу, могли вести повноцінний спосіб життя.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: