fbpx

В Івано-Франківську зіграють форум-виставу про жінок і АТО

Стиль життя 12:50, 18.10, 2016

ГО "Театр для діалогу" запрошує франківців на інтерактивну форум-виставу про складності, з якими через анексію Криму та бойові дії на сході України стикаються жінки.

Показ вистави відбудеться 23 жовтня о 14:00 у просторі "Станція". 

"У мене приголомшливі враження після вистави. Я вирішила дуже багато проблем, які були в мене всередині. Зараз я на них подивилася збоку і знайшла виходи", – відзначила після форум-вистави в Харкові глядачка Наталя. 

"Форум-театр – це можливість почути людину. Кожну людину, а не якусь масу людей. У балансі між тим, щоб почути кожного і висловити свою думку, і з'являється той тендітний мир, якого багато хто сьогодні хоче",  підкреслює громадська діячка з Бердянська Алла.

Форум-вистава створена жінками, які були змушені переїхати у зв'язку з бойовими діями чи анексією Криму і тепер живуть на території Львівської та Івано-Франківської областей. Також до сценарію доклалися місцеві активістки та волонтерки.

Актрисами в постановці стануть самі авторки сценарію. Формат форум-вистави передбачає можливість для аудиторії втручатися у показувані сюжети та випробовувати власні стратегії для вирішення показаних складностей.

"Приходьте подивитися реальні історії конкретних жінок, з усією їхньою тугою та радістю, і ви побачите, що жінки під назвою "середньостатистична переселенка" просто не існує,  підкреслюють ведучі вистави з громадської організації "Театр для діалогу". – У кожної  своя історія, у кожної  своє обличчя. Але є спільні проблеми  і виходи з них також існують. А може, ці проблеми спільні і для жінок, які нікуди не переселялися?"

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: