fbpx

В Івано-Франківську змагатимуться молоді ковалі

Культура 11:57, 19.12, 2014

24 грудня в Івано-Франківську у приміщенні Вищого професійного училища № 21 відбудеться фінальний етап загальноміського конкурсу серед молодих ковалів на кращий мистецький виріб з металу.

Метою конкурсу є підтримка молоді та заохочення до розвитку ковальської справи в місті. Проведення конкурсу мотивуватиме юних ковалів до подальшого навчання та розвитку своїх навиків, передає Фіртка.

Конкурс проводиться в рамках проекту "Відновлення ковальського мистецтва як одного із найстаріших елементів економічного зростання", що фінансується з коштів Європейського Союзу.

Організаторами конкурсу є Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради та ГО "Центр муніципального та регіонального розвитку – Ресурсний центр" за участю ГО "Свято ковалів", Вищого професійного училища №21, Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. Цей конкурс проходить у два етапи: відбірковий та фінальний.

У фінальний етап пройде по п’ять переможців відбіркового етапу з кожного навчального закладу. Фінальний етап проводитиметься в двох вікових категоріях: учні старших класів та студенти.

Завданням для учнів старших класів є виготовлення гачка для камінного набору, а для студентів – практичне втілення ескізів робіт.

Фіналісти конкурсу будуть відзначені винагородами та дипломами учасників завершального етапу відповідно до зайнятого місця.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: