fbpx

В Івано-Франківську з'явиться інформаційно-консультаційний пункт для іноземців

Суспільство 14:38, 02.10, 2015

У середині жовтня 2015 року у Центрі надання адміністративних послуг м. Івано-Франківська буде відкрито інформаційно-консультаційний пункт для іноземців.

Про це йшлося на нараді за участю керуючого справами виконавчого комітету Андрія Лиса, керівника ЦНАП м. Івано-Франківська Богдана Пителя, начальника господарського відділу Михайла Нагірного та керівників структурних підрозділів виконкому міської ради, які залучені до реалізації проекту.

Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради проводить організаційні заходи щодо реалізації проекту "Покращення надання адміністративних послуг населенню транскордонних регіонів шляхом створення мережі центрів надання адміністративних послуг та розвитку співпраці Луцького Центру надання адміністративних послуг, Івано-Франківського Центру надання адміністративних послуг та Люблінського Бюро обслуговування мешканців" за фінансової підтримки Європейського Союзу.

З метою підготовки до відкриття інформаційно-консультаційного пункту для іноземців:

– розроблено інформаційні та технологічні картки англійською та польською мовами;

– на офіційному сайті ЦНАП м. Івано-Франківська створено окремий розділ для іноземних громадян з усією необхідною інформацією для відкриття бізнесу чи отримання адміністративних та дозвільних послуг;

– розроблено брошури та інші інформаційні матеріали англійською та польською мовами;

– триває робота щодо візуалізації робочого місця для прийому іноземних громадян у Центрі надання адміністративних послуг м. Івано-Франківська.

На цей час інформаційно-консультаційні пункти відкрито у Люблінському бюро обслуговування мешканців та у Луцькому Центрі надання адміністративних послуг і відповідно до плану реалізації проекту такий пункт буде відкрито у Івано-Франківському Центрі надання адміністративних послуг. Загалом же проект дасть можливість ознайомитись з нормативною базою, підходами, успішними рішеннями в системі надання дозвільних та адміністративних послуг, дозволить глибше зрозуміти спільні інтереси та проблеми транскордонного регіону.

Реалізація цього проекту дозволить спростити надання адміністративних та дозвільних послуг для іноземців у сфері ведення бізнесу, реєстрації місця проживання та отримання інших публічних послуг у м. Івано-Франківську, а також дозволить покращити інвестиційний бізнес-клімат в цілому.

Метою проекту є створення транскордонної мережі центрів надання адміністративних послуг, підвищення якості та ефективності надання послуг Луцьким ЦНАП, Івано-Франківським ЦНАП та Люблінським БОМ, удосконалення надання адміністративних послуг нерезидентам.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: