fbpx

В Калуші учасники АТО об'єдналися і делегували радників меру та голові РДА

Суспільство 19:33, 07.12, 2015

У Калуші ініціативна група учасників АТО вирішила скликати своїх побратимів з міста і району на збори, щоб об’єднатися в єдину громадську організацію.

За словами одного з ініціаторів зібрання Олександра Коваля, на Калущині уже зареєстровані шість окремих організацій і на стадії створення перебуває ще й сьома.

Щоб не розпорошувати сили у відстоюванні інтересів учасників АТО та їхніх сімей, вирішили створити одне об’єднання. Так, як це зробили свого часу воїни-"афганці", інформують "Вікна".

У День Збройних сил України, 6 грудня, у залі Народного дому Калущини зібралися 92 учасники АТО. Щоб зібрання було легітимним, ініціатори об’єднання закликали присутніх обрати лічильну та мандатну комісії, а також правління майбутньої громадської організації. 

Членами правління новоствореної об’єднаної організації учасників АТО обрано ініціативних, добре знаних у місті та районі людей, які воювали на Сході України чи ще й досі захищають державу зі зброєю в руках. Це Олександр Коваль, Віктор Павлів, Володимир Безрукий, Олександр Соколовський, Іван Стратієнко, Володимир Максимів, Михайло Пилип, Володимир Павлюк, Григорій Кондратенко, Іван Кудибін, Йосип Сарахман, Роман Король та військовий капелан отець Сава.

Головою об’єднання учасників АТО Калущини більшістю голосів обрали тренера-викладача ДЮСШ "Сокіл" Олександра Соколовського.

Учасники зборів одностайно прийняли і проект Статуту новоствореної громадської організації, за основу якого виступив Статут Спілки учасників АТО Прикарпаття. Внісши до проекту статуту усі пропозиції та поправки, його мають затвердити наступні збори.

Окрім цього, учасники АТО рекомендуватимуть своїх представників як радників голови Калуської РДА та міського голови Калуша. Інтереси організації у районі мав би відстоювати Олег Фіголь, а у місті – Роман Король. Але чи відгукнеться на цю ініціативу влада – наразі невідомо.

 
 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: