неділя, 16 грудня

В Карпатах туристка зірвалась в 300-метрову прірву і вижила. ФОТО, ВІДЕО

На Закарпатті рятувальники надали допомогу туристці, котра зірвалася з обледенілого схилу та скотилася у 300-метрову прірву.
Зображення 1 / 3 Використовуйте клавіші для перегляду

Про це повідомляє прес-служба ДСНС в Закарпатській області.

Ввечері 9-го січня в районі полонини Рогнеска біля підніжжя г. Петрос Рахівського району 29-річна киянка зірвалася з обледенілого схилу та скотилася у 300- метрову прірву. Як наслідок, отримала травму ноги та рвані рани кистей рук і не могла самостійно пересуватися.

Про цю подію рятувальникам повідомив її 27-річний колега, котрий став свідком даної події. Чоловік не розгубився: спустився до постраждалої і до прибуття рятувальників перебував біля неї. 

Для проведення пошуково-рятувальних робіт в район г. Петрос було направлено 8 чоловік особового складу та дві одиниці техніки Ясінянського та Рахівського гірських пошуково-рятувальних відділень. 
У складних погодних умовах о 00:50 10 січня рятувальникам вдалося дістатися до місця перебування туристів. Потерпілій негайно було введено знеболювальні препарати та накладено шину на травмовану ногу. Через нічну пору доби та небезпеку сходження лавин рятувальники прийняли рішення зачекати до початку світлового дня. 

Вже вранці, оминаючи лавинонебезпечні ділянки, за допомогою спеціальних нош "волокуш" рятувальники розпочали транспортування потерпілої. Подолавши відстань близько 7 км, працівники ДСНС дісталися до свого транспортного засобу й відвезли потерпілу до Рахівської районної лікарні та о 15:10 передали її під опіку медиків. 

На цей час життю жінки вже нічого не загрожує.

 

КОМЕНТУВАТИ