fbpx

В клініці ІФНМУ презентували надсучасний дерматокосметологічний центр. ФОТО

Здоров'я 13:08, 07.07, 2017

В університетській клініці Івано-Франківського медичного університету відбулася презентація дерматокосметологічного центру, оснащеного надсучасним лазерним обладнанням.

За словами ректора медуніверситету Миколи Рожка, відкриття дерматокосметологічного центру стане знаковою подією для області. Саме такий центр надасть переваги у підготовці профільних фахівців і, відповідно, покращить діагностування та саме лікування захворювань, повідомляє Бліц-Інфо.

"Наш університет, наша кафедра і я особисто прагнемо надавати людям найсучасніше в галузі дерматовенеролоогії в діагностиці та лікуванні. Завдяки сучасному обладнанню ми зможемо максимально ефективно допомогти жителям області і не тільки. Відтепер на шляху до вирішення проблем зі шкірою матимемо змогу діагностувати широкий спектр проблем та проводити ефективне лікування за допомогою лазерних технологій", – зазначила асистент кафедри дерматовенерології Валентина Гончарук.

У свою чергу завідувач кафедри дерматології та венерології Олександр Александрук наголосив, що обладнання такого рівня можуть представити хіба декілька приватних клінік в Україні. Тому відкриття центру дасть хороший прогресивний результат в науковій діяльності університету та лікуванні пацієнтів.

Як наголосила директор університетської клініки Марія Семотюк, звернутися за консультацією та пройти обстеження у центрі може будь-який мешканець області.

До речі, днями у Івано-Франківську відбувся науково-практичний тренінг з лазерних технологій, який на запрошення Валентини Гончарук відвідала міжнародний експерт з лазерних технологій Енн Вайлд.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: