п'ятниця, 22 лютого

В Коломиї цими вихідними відбувся фестиваль "Писанка". ФОТО

Упродовж двох днів, 21 та 22 квітня, у Коломиї було чимало танців та пісень, конкурси писанкового розпису, виставка-продаж творів майстрів, святкова хода учасників фестивалю.
Зображення 1 / 5 Використовуйте клавіші для перегляду

Про це повідомляється на сайті ІФ ОДА.

Цього року фестиваль відзначила широка географія його учасників. До Коломиї приїхали колективи з Естонії, Словаччини, Румунії, Польщі, а також Київської, Одеської, Хмельницької, Чернігівської, Донецької, Закарпатської, Рівненської, Дніпропетровської, Чернівецької, Львівської, Тернопільської і, звичайно, Івано-Франківської областей – усього більш як 1000 митців та майстрів.

Організатори підготували культурну програму під назвою "Коломийська забава". А також конкурси з розписування писанок, виступи місцевих народних колективів та різноманітні майстер-класи (не лише з писанкарства, а й лозоплетіння, вишивки, ткацтва, гончарства, килимарства, різьбярства, бондарства тощо).

Відбувся фестиваль за підтримки Міністерства культури України, управління культури національностей та релігій облдержадміністрації, Коломийської міської ради, Міжнародного благодійного фонду "Покуття" та меценатів. 

КОМЕНТУВАТИ