fbpx

В "Лімниці" відбулись Малі Олімпійські ігри

Спорт 10:32, 04.07, 2015

У літньому оздоровчому таборі "Лімниця", що знаходиться в селі Вістова Калуського району, відбулось справжнє спортивне свято – Малі Олімпійські ігри.

Організовували захід Івано-Франківський міський центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" за підтримки федерації легкої атлетики Івано-Франківської області, повідомили КУРСу в ІФФЛАО.

Як і на повноцінних Олімпійських іграх, спочатку була офіційна церемонія відкриття, команди-учасниці виходили під урочистий марш. А далі кожен загін оригінальною речівкою представив себе, юні таланти виконали показові номери. Привітати учасників "приїхали" і гості з різних країн, адже, як знаємо, Олімпійські ігри об’єднують усі континенти.

З вітальним словом виступив президент федерації легкої атлетики Івано-Франківської області Віталій Матешко, побажавши всім перемоги та миру, а також досягнення Олімпійських висот. А опісля розпочалось найголовніше – команди стали на старт.

Так, для всіх були запропоновані естафети та вправи за програмою "Дитяча легка атлетика IAAF", зокрема, діти змагались в естафетах з кільцями, стрибками через бар’єри, класиках, а заключним видом змагань став естафетний біг (8 х 30 м).

Оскільки змагання були командними, то переможці та призери визначались за підсумками всіх 6 видів естафет.

Отож, команди розташувались у такому порядку:

1 місце – "220 Вольт" (24 оч.)

2 місце – "Спідбой" (23 оч.)

3 місце – "Говерла" (18 оч.)

4 місце – "Скорпіони" (15 оч.)

5 місце – "Снікерси" (12 оч.)

Всі переможці та призери змагань отримали медалі, грамоти та цінні подарунки від організаторів заходу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: