fbpx

В медуніверситеті вручили дипломи медсестрам, фармацевтам і зубним технікам

Суспільство 07:56, 05.07, 2017

У понеділок, 3 липня, в івано-франківському "Арена-Центрі" відбулась урочиста Вчена Рада, присвячена випуску студентів медичного коледжу Івано-Франківського національного медичного університету спеціальностей "Фармація", "Медична сестра" та "Зубний технік".

Про це повідомляється на сайті ІФНМУ.

Дипломи отримали 162 медичні сестри, 58 фармацевтів і 56 зубних техніків. Троє фармацевтів, два зубних техніки і дві медичні сестри отримали червоні дипломи. Частина випускників навчалась в коледжі після 9 класу школи, тож разом з дипломом вони отримали атестат про повну середню освіту.

"Ось і настав той урочистий день, коли ми святкуємо випуск наших студентів, – звернувся до присутніх ректор ІФНМУ, професор Микола Рожко.  Ми пройшли довгий шлях їхнього навчання, зростання і становлення. Жоден лікар не може обійтися без медичної сестри, без грамотного фармацевта, так само жоден стоматолог-ортопед не може обійтися без зубного техніка. Це ті, спеціальності, які нині дуже затребувані. Звісно, ми відчуваємо нотку суму, адже доводиться розставатися з нашими дітьми, але вручення дипломів  це приємне розставання. Бажаємо всім нашим випускникам щасливої долі!"

Особливістю цьогорічної церемонії стало те, що всі музичні вітання теж виконували студенти коледжу. Так, один з номерів виконувала випускник коледжу Тетяна Буркацька, яка до того ж була старостою. Це стало ще одним підтвердженням, що в ІФНМУ загалом і в медичному коледжі зокрема створені умови для різнобічного розвитку студентів  як в науці, так і у творчості чи спорті.

Цьогорічні випускники коледжу займалися і науковою роботою. Кілька студентів-медсестер брали участь в українсько-польських конференціях і представляли свої доповіді англійською мовою. Одна студентка взяла участь в науковій конференції в місті Ополе (Польща).

"Перед кожним з наших випускників є дуже гарні перспективи,  говорить директор медичного коледжу, доцент Юрій Боцюрко.  Всі вони мають можливість вчитися далі в університеті за спеціальними скороченими курсами. Бажаємо кожному з них знайти свій життєвий шлях і відбутися як професіонал і особистість!"

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: