fbpx

В мережі з'явилась онлайн-гра про місцеві вибори

Суспільство 22:10, 15.10, 2015

Громадська організація "Інтерньюз-Україна" створила онлайн-гру, де гравці можуть відчути себе кандидатами в депутати та спробувати "брудні" методи ведення передвиборчої агітації.

Про це "Інтерньюз-Україна" повідомила сьогодні, 15 жовтня, на своїй Фейсбук-сторінці.

Гру зроблено у простому форматі "стрілялки". Гравцю пропонується роль кандидата в депутати місцевих рад. Кожен рівень зображує або норму із закону, або особливу рису цьогорічних передвиборчих перегонів. Гравець в залежності від рівня має або набрати жінок у свій передвиборчий список, або злити компромат на однопартійця, або встигнути викупити рекламні площі у конкурентів. Якщо гравець не справляється із завданнями гри, йому пропонують іти на вибори чесним шляхом – "але це вже інша гра".

В мережі з'явилась онлайн-гра про місцеві вибори 1

Як повідомляє "Інтерньюз-Україна", попри певний сарказм гри, організатори задумували її як мотиваційний інструмент. Основна ідея – не замовчувати неоковирності закону і самої кампанії, а навпаки, зробити їх видимими, показати, що вони жодним чином не заважають виборцям робити свідомий вибір.

Гра закінчується таким закликом: "Нехай правила виборчої гри заплутані і чудернацькі. Нехай підрахунок складний. Нехай правила політики іноді цинічні й нещирі. Але нам треба грати в цю гру. І нам в цій грі відведена головна роль. Роль виборця. Ми маємо скористатися нагодою привести до влади достойних і гідних людей, яким ми зможемо довірити будувати наше маленьке затишне щастя. І яких ми потім будемо контролювати. Зустрінемося на виборчих дільницях 25 жовтня 2015 року".

Зіграти можна на сайті electua.org

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: