fbpx

В міському парку Івано-Франківська провели благодійний дитячий "Art Kids -ПІКНІК"

Суспільство 13:41, 18.06, 2016

Сьогодні, 18 червня, в парку ім. Шевченка пройде сімейний благодійний пікнік. Метою проекту – є популяризація сімейного відпочинку на природі. А також збір коштів на лікування онкохворих дітей Франківська.

Однією з передумов реалізації проекту є необхідність у створенні платформи для популяризації робіт митців дитячої індустрії, інформує ГК.

В рамках проекту заплановані виступи представників різних творчих агенцій та спортивних секторів, артистів, художників, майстрів hand-made. Також будуть проведені майстер-класи для дітей та батьків, семінари для батьків щодо сімейних цінностей та психологічного здоров’я в родині, сімейні заняття йогою.

Тут вперше представлять дитячий перукарський салон на відкритому повітрі.

“Плануємо також залучити до свята "особливих» діток з вадами розвитку з інтернату м. Коломиї, продемонструвати малюнки цих дітей у формі листівок", – розповіли організатори заходу.

Зокрема, ініціатори пікніку збирають кошти для адресної допомоги 5-річному Михайлику Петрусу, який зараз перебуває на лікуванні в Угорщині. Тільки на цей місяць йому потрібно 10 тисяч євро.

За кожен благодійний внесок всі охочі отримають листівку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: