неділя, 20 січня

Франківців кличуть на благодійний концерт для допомоги онкохворому хлопчику

У четвер, 17 травня, о 18:00 в Івано-Франківській обласній філармонії відбудеться благодійний концерт соліста філармонії, асистента кафедри загальної практики (сімейної медицини), фізичної реабілітації та спортивної медицини Віри Бойчук, під час якого збиратимуть кошти для онкохворого 14-річного Івана Михайліва.

У першій частині концертної програми  академічне виконання українських народних пісень у супроводі рояля. У другій з народними піснями виступить хор "Воскресіння". Будуть купальські пісні і навіть коломийки.

На завершення виступить ансамбль народних інструментів "Бревіс" обласної філармонії. Родзинкою буде "Дніпровський вальс" у супроводі того ж таки ансамблю та у виконанні студентського танцювального колективу "Арт", який діє при ІФНМУ.

За словами Віри Бойчук, люди відгукуються на біду дитини. Так, частину коштів уже зібрали студенти та викладачі Інституту туризму Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника.

Іван Михайлів, 14-річний хлопчик з села Глибівка Богородчанського району, бореться одразу з двома онкопатологіями. Часу на порятунок життя обмаль. Не будьте байдужими, приходьте на концерт та долучайтеся до доброї справи, закликають на сайті ІФНМУ.

КОМЕНТУВАТИ