fbpx

В обласній психоневрологічній лікарні відкрили відділення планового лікування. ФОТО

Суспільство 14:48, 19.10, 2018

Відділення визначене для короткочасного перебування пацієнтів, які потребують корекції лікування при неможливості провести це в амбулаторних умовах.

"У відділення входять геріатричні ліжка для осіб з розладами психіки та поведінки, які спричинені віковими змінами. Такий підрозділ медичного закладу розрахований на 50 ліжок та розташований у реконструйованих приміщеннях лікарні, з урахуванням всіх потреб пацієнтів та медичного персоналу", – зазначив головний лікар ОПНЛ №3 Мирон Мулик.

На реконструкцію приміщень витрачено більш як 1 мільйон гривень, з них – 814 тисяч гривень залучених коштів та 671 тисяча гривень гуманітарної допомоги (меблі, посуд, білизна тощо), наданої психоневрологічною лікарнею імені Святої Ядвіги (м. Ополє, Республіка Польща) та благодійною організацією "ADAJ" (Франція), інформує прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Як повідомив директор департаменту охорони здоров’я ОДА Микола Стовбан, окрім медикаментозного лікування, пацієнти отримають психотерапевтичну та реабілітаційну допомогу, а при необхідності пройдуть додаткові обстеження для заповнення посильної документації на медико-соціальну експертну комісію.      

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: