fbpx

В обласній раді готують Програму перевірки якості газу на 2016-2020 роки

Політика 18:27, 15.12, 2015

Завтра, 16 грудня, о 10:00 год. в конференц-залі обласної ради (каб. №500) відбудеться нарада щодо формування проекту Програми перевірки якості газу на 2016-2020 роки, що постачається населенню Івано-Франківської області.

У 2015 році суттєво, в декілька разів, зросли ціни на природний газ для населення. Встановлені ціни на природний газ набагато перевищують фінансову спроможність населення оплачувати вартість спожитого газу.
З листопада цього року мешканці Івано-Франківської області, як і всі громадяни України, отримують платіжки за спожитий газ, а вказані в них суми при мізерних пенсіях і зарплатах ставлять людей на межу виживання. 
Незважаючи на високі тарифи на газ, його якісні характеристики, на думку споживачів, не відповідають вимогам стандартів і викликають невдоволення.
Розуміючи критичність ситуації, а також усвідомлюючи, що належний контроль за якістю постачання газу населенню зможе знизити обсяг його споживання, а отже, і зменшити суму, яку споживачі будуть оплачувати, Івано-Франківська обласна рада ініціює розроблення та прийняття цільової Програми перевірки якості газу, що постачається населенню області на 2016-2020 роки. Зазначену програму планується прийняти не пізніше 25 грудня 2015 року для врахування видатків на її реалізацію в обласному бюджеті на 2016 рік. 
Програми перевірки якості газу, що постачається населенню Івано-Франківської області, на 2016-2020 роки передбачає: 
– встановлення реальних якісних показників газу, що постачається населенню Івано-Франківської області;
– створення механізму перевірки якості газу та контролю за якістю газу, що постачається населенню Івано-Франківської області;
– забезпечення високого рівня захисту прав та інтересів споживачів на отримання газу належної якості;
– забезпечення реалізації прав споживачів природного газу на перевірку та отримання інформації про якісні показники газу, що ними споживається;
– отримання населенням Івано-Франківської області природного газу належної якості, який відповідає встановленим стандартам та нормам;
– створення передумов для підвищення якісних показників природного газу, що постачається населенню, до Європейських стандартів.
Нарада відбудеться за участю заступника голови Івано-Франківської обласної ради Ольги Галабали та представника Івано-Франківської облдержадміністрації. 
До участі в нараді також запрошені фахівці Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, ПАТ "Івано-Франківськгаз", ПАТ "Укрнафта" та експерти.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: