fbpx

В обласному кардіологічному центрі відкрили нове відділення з ангіографом. ФОТО

Здоров'я 21:20, 05.06, 2019

В Івано-Франківському обласному клінічному кардіологічному центрі відкрили нове відділення. Тут встановили новітнє ангіографічне устаткування вартістю майже 24 мільйони гривень.

Сьогодні в обласному клінічному кардіологічному центрі відкрили відділення кардіоваскулярних втручань, в якому діятиме одне із найсучасніших медичних обладнань – ангіограф.
"Функціонування цього відділення дасть шанс повернути до повноцінного життя тисячі наших краян, адже серцево-судинні захворювання є найбільш поширеними серед жителів Прикарпаття,  зазначила перший заступник голови ОДА Марія Савка. – Віримо, що сучасний ангіограф допоможе у лікуванні цих захворювань та значно скоротить смертність від серцево-судинних недуг".
Вартість обладнання склала понад 23 мільйони гривень. Все це кошти Державного і обласного бюджетів. Ще майже 7 мільйонів фінансового ресурсу області та благодійників спрямовано на реконструкцію та ремонт приміщення, в якому знаходиться обладнання.

Зазначимо, що наразі в області діють уже три ангіографи, завдяки чому вдалося на 20 відсотків  зменшити кількість летальних випадків від хвороб серця. 

За словами керівництва центру, зазначене медичне обладнання використовуватиметься для проведення коронарографії, аортографії, вентрикулографії в режимі 24/7 при наданні невідкладної медичної допомоги пацієнтам з гострими коронарними синдромами, інфарктом міокарда, кардіогенним шоком та іншою життєво загрозливою кардіологічною та судинно-мозковою патологією. Воно дозволить вчасно діагностувати та попереджувати критичні стани при хронічних ішемічних хворобах серця.

Варто додати, що цьогоріч також планується закупівля ангіографа для КНП "Калуська центральна районна лікарня" як багатопрофільної лікарні, центру госпітального округу для забезпечення надання високоспеціалізованої медичної допомоги жителям Калуського, Долинського, Рожнятівського районів та міста Болехова.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: