fbpx

В обласному центрі купальний сезон проходить без жертв

Суспільство 10:51, 08.07, 2014

Станом на 8 липня в Івано-Франківську на водних об’єктах жоден відпочивальник не отримав травм і не загинув.

Про це повідомив заступник начальника управління з питань надзвичайних ситуацій Ігор Влізло під час оперативної наради в МВК. Він зазначив, що в Івано-Франківську визначено лише одне місце для купання, яке відповідає вимогам та є безпечним, – центральне міське озеро.

"На міському озері створені всі необхідні умови для забезпечення відпочинку людей. Зокрема, діє сезонний рятувальний пост, на якому чергують підготовлені та атестовані матроси-рятувальники, визначені території пляжів і їхні межі на березі та на воді, проведено водолазне обстеження та очищення дна акваторія, пляжів і місць купання від сторонніх предметів, підготовлені стенди із правилами поведінки під час купання, підготовлено плавзасоби: 7 катамаранів, 11 дерев'яних 4-місних човни, 10 металевих 2-місних човни. Також перевірені та підготовлені засоби рятування на воді: жилети, круги та ін.",  зазначив Ігор Влізло.

Береги річок є неофіційними чи стихійними місцями відпочинку. За безпекою тут слідкують патрулі працівників міліції та представників штабу громадських формувань.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: