fbpx

В обласному центрі Прикарпаття розпочали ремонт вул. Дудаєва

Суспільство 09:34, 22.05, 2014

В Івано-Франківську розпочався капітальний ремонт вул. Дудаєва, а виконуватиме роботи підрядна організація ТзОВ "Будівельна компанія "Трейд Захід Буд".

За словами директора Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку Михайла Смушака, питання ремонту цієї вулиці вже давно на часі. Спочатку на її ремонт не було відповідних бюджетних призначень, а у серпні 2013 року було проведено тендер, проте казначейство не пропускало платежі. Підрядник не мав фізичної можливості закупити матеріали. Проводити ямковий ремонт на вул. Дудаєва було недоцільно, оскільки вона дотепер перебувала у жахливому стані. Смушак стверджує, що завдяки спільним зусиллям міської влади та депутатського корпусу роботи вдалося розпочати. Окрім того, підприємці, які працюють на вул. Дудаєва, пообіцяли на сесії міської ради виділити 3 млн грн власних коштів. Почнуть фінансувати ремонтні роботи тоді, коли місто виділить свою частку. 
Цього разу за містом справа не стала. Тепер – черга підприємців.
 
Під час реконструкції вул. Дудаєва заплановані такі основні роботи: улаштування дорожнього полотна із асфальтобетонних сумішей – 10 322,00 м кв.; влаштування дощової каналізації – 1600,00 м п., улаштування тротуарів – 2400,00 м кв.; влаштування залізничного переїзду та влаштування пішохідного переходу через теплотрасу.

Роботи розпочато від початку вулиці зі сторони заправки "Лукойл". На об’єкт завезено з/б труби діаметром 400 мм в кількості 152 м. На цей час уже проведено гідроізоляційні роботи труб. Насамперед заплановане проведення земляних робіт по каналізації та установлення футлярів для електричних мереж.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: