fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Здоров'я
  • В області на реалізацію пілотного проекту з часткового відшкодування вартості ліків від гіпертонії передбачено 5 мільйонів гривень

В області на реалізацію пілотного проекту з часткового відшкодування вартості ліків від гіпертонії передбачено 5 мільйонів гривень

Здоров'я 16:44, 12.08, 2014

В результаті дії пілотного проекту щодо часткової компенсації вартості ліків від гіпертонії, який наразі продовжено, в Україні вдалося зменшити кількість хворих на інсульти, а також виїздів "швидкої допомоги" з приводу гіпертонічних кризів.

Під час свого візиту на Прикарпаття головний терапевт Міністерства охорони здоров’я України, член-кореспондент Академії медичних наук України, професор Василь Нетяженко зазначив, що кількість гіпертоніків за час дії проекту скоротилася: 

"Зменшилася кількість хворих на інсульт приблизно на 7 тисяч. На 16% викликів "швидкої допомоги" з приводу гіпертонічних кризів по всій Україні стало менше", – сказав Нетяженко.

Щоб ситуація залишалася стабільною і надалі, цього року на реалізацію медичного проекту в держбюджеті передбачено близько 140 млн грн. З них майже 5 млн грн заплановано використати на Івано-Франківщині.

Минулого року, каже Василь Захарович, медики та фармацевти Прикарпаття активно працювали у плані реалізації проекту з компенсації вартості ліків від гіпертонії, що дало підстави провести сьогодні на базі області селекторну нараду для представників західного регіону України. 

Зазначимо, проект з часткового відшкодування вартості ліків від гіпертонії стартував 1 червня 2012 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: