fbpx

В облраді підпільно, з порушенням регламенту і закону, розділили 20 мільйонів екокоштів, – Галабала

Політика 19:10, 21.10, 2016

Комісія з питань екології і раціонального природокористування вже не вперше зібралась та таємне засідання, де розподілила 20 мільйонів екологічних коштів.

Про це заявила очільниця фракції "ВОЛЯ" Ольга Галабала на сесії обласної ради під час обговорення питання про фінансування природоохоронних заходів за рахунок понадпланових надходжень.

"Деякі речі, які кояться в обласній раді, є точно неприпустимими. Зокрема, те, що в підпільний спосіб, у порушення регламенту та порушення законодавства, було розділено 20 млн грн. 12 жовтня відбулося засідання екологічної комісії – таємне!" – сказала Галабала.

Вона наголосила, що інформації про це засідання, порядок денний не було і досі немає на сайті облради. Також Ольга Галабала зазначила, що 13 жовтня відбулось засідання бюджетної комісії, де це питання було включено в "різне".

"Тобто в "різному" таємно ділили 20 млн грн. Облрада повністю не дотрималась норм закону "Про доступ до публічної інформації", коли за 20 днів має бути на сайті опублікований проект рішення. Я як депутат побачила це рішення на засіданні президії, він був опублікований на сайті лише за 3 дні до засідання сесії. Знаючи, як все відбувається в облраді, бо я була заступником голови, точно можу сказати, що це все було зроблено навмисне. Для того, щоб ні громадськість, ні інші депутати не могли знати, яким чином розприділяються 20 млн грн екологічних коштів".

На такі звинувачення гостро відреагували голова бюджетної комісії Микола Палійчук та голова обласної ради.

Микола Палійчук запевнив, що питання про розподіл екологічних коштів було включено в порядок денний як окремий пункт, а не в "різному".

"Будь ласка, не перекручуйте, не обманюйте людей. Приходьте на комісію, слідкуйте і тоді будете коментувати", – зазначив Палійчук.

Копія з сайту обласної ради порядку денного бюджетної комісіі, де видно, що питання не було в порядку денному:

В облраді підпільно, з порушенням регламенту і закону, розділили 20 мільйонів екокоштів, – Галабала 1

В облраді підпільно, з порушенням регламенту і закону, розділили 20 мільйонів екокоштів, – Галабала 3

В облраді підпільно, з порушенням регламенту і закону, розділили 20 мільйонів екокоштів, – Галабала 5

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: