fbpx

В ОДА розповіли, які родини загиблих прикарпатців у зоні АТО отримають 50 тисяч гривень допомоги, а які – 100 тисяч

Суспільство 21:26, 11.06, 2015

На засіданні обласного координаційного комітету допомоги пораненим під час АТО обговорили стан соціального забезпечення сімей загиблих та поранених військовослужбовців.

За словами заступника голови облдержадміністрації Ігоря Пасічняка, з обласного бюджету будуть виділені кошти для покращення фінансово-матеріального стану родин загиблих Героїв, передає КУРС з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА. 

"Обласна влада докладає максимум зусиль, щоби створити належні умови життя для цих сімей. Таким чином, родичі загиблих під час проведення АТО, яким держава виділила по 600 тис. грн, повинні отримати по 50 тис. грн, а ті, кому в силу тих чи інших обставин ці кошти не виплачені, по 100 тис. грн", – пояснив Ігор Пасічняк.

Варто зазначити, що в державі спрощується процедура набуття військовослужбовцями статусу учасника бойових дій, адже тепер таку функцію можуть виконувати комісії в обласних військових комісаріатах.

Окрім того, на засіданні обговорили питання про виділення департаментом соціальної політики облдержадміністрації путівок для відпочинку членів сімей поранених військових та нагородження прикарпатських Героїв з нагоди Дня Конституції України медалями "За заслуги перед Прикарпаттям". Також координаційний комітет звернеться до керівництва обласного центру з проханням вивчити можливість встановлення поблизу Меморіального комплексу по вулиці Мельника пам’ятника загиблим під час проведення антитерористичної операції.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: