fbpx

В Прикарпатському університеті стартувала V Карпатська Літня Школа "Сучасна експериментальна біологія"

Суспільство 20:18, 27.06, 2017

26 червня на базі кафедри біохімії та біотехнології факультету природничих наук Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника розпочала роботу V Карпатська Літня Школа "Сучасна експериментальна біологія".

Організатор заходу – колектив кафедри біохімії та біотехнології. Її учасниками стали студенти, аспіранти та молоді науковці з різних куточків України, а саме: з Києва, Дніпра, Вінниці, Одеси, Чернігова, передає прес-служба університету.

На урочистому відкритті заходу з вітальним словом виступили проректор з науково-педагогічної роботи університету Сергій Шарин, завідувач кафедри біохімії та біотехнології, професор Володимир Лущак, викладач кафедри біохімії та біотехнології, голова оргкомітету Школи Олександра Абрат. У своїх виступах вони підкреслили активну діяльність Школи та її вагомий внесок у розвиток науки.

"Основна метою школи є розширення світогляду і покращення мобільності студентів та молодих вчених, які працюють в різних галузях біологічної науки і потребують біохімічних навичок для вирішення конкретних дослідницьких завдань", – зазначив професор Володимир Лущак.

V Карпатська Літня Школа "Сучасна експериментальна біологія" триватиме до 1 липня. У рамках програми відбудуться лекційний та практичний курси, під час яких учасники дізнаються про молекулярно-фізіологічні основи відповіді живих організмів на дію різноманітних стресових чинників, порушення основних і регуляторних шляхів при старінні та метаболічних порушеннях.

Також відбудеться круглий стіл "Можливості та секрети успіху молодих науковців України". Як зазначила голова організаційного комітету Школи Олександра Абрат, після завершення роботи заходу усі учасники отримають відповідні дипломи. 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: