fbpx

В Прикарпатському університеті відбувся фінальний етап всеукраїнського конкурсу з програмування

Суспільство 15:33, 31.05, 2017

Нещодавно в Прикарпатському національному університеті ім. В. Стефаника відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу з програмування імені професора Павла Федорука – одна з наймасштабніших подій року у галузі освіти з інформаційних технологій та програмування в Україні.

З 2015 року конкурс є традиційним і проводиться за ініціативи Прикарпатського національного університету, Інформаційно-обчислювального центру та кафедри інформаційних технологій для учнів загальноосвітніх закладів на знак вшанування відомого українського науковця-кібернетика, доктора технічних наук, професора, проректора з наукової роботи Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Павла Федорука, інформує прес-служба Івано-Франківської ОДА.
Цьогоріч учасниками конкурсу стали учні з багатьох областей. На конкурс було подано декілька сотень учнівських робіт, з яких було відібрано проекти, що відповідали усім вимогам регламенту конкурсу. 
За правилами близько 30 робіт було відібрано для фінального етапу, що проходив у вигляді очної конференції, де учасники конкурсу у відкритій дискусії представили та захистили свої проекти.
Членами журі виступили профільні науковці та професійні інженери-програмісти, що працюють у Прикарпатському національному університеті, провідних IT-компаніях та інших установах. Конкурс проводився у трьох категоріях паралельно. Також цьогоріч було запроваджено нову категорію з олімпіадного програмування, де оцінювання здійснювалося повністю автоматизованою системою – розробкою інформаційно-обчислювального центру нашого університету.
За результатами захисту проектів журі визначило переможців конкурсу. Ними стали:

Номінація “Веб-юніор”:

1 місце – Павлюк Артем (Калуська гімназія);

2 місце – Дубей Мар’ян (Українська гімназія №1 Івано-Франківської обласної ради), Лапковський Олександр (Івано-Франківська гімназія №2);

3 місце – Напова Таміла (Українська школа №3 I-III ступенів з російською та польською мовами навчання), Бойко Назар (Івано-Франківський академічний ліцей-інтернат), Сікорин Василь (Івано-Франківський академічний ліцей-інтернат).

Номінація “Веб-майстер”:

1 місце – Ігнатюк Євгеній (Світловодський політехнічний коледж Центральноукраїнського національного технічного університету);

2 місце – Филипюк Андрій (Коломийська гімназія ім. М. Грушевського), Баліцький Олег (Івано-Франківський коледж Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника);

3 місце – Золотарьов Іван (Коломийська спеціалізована школа I-III ступенів ім. В. Стефаника), Остап’юк Даніель (Івано-Франківська загальноосвітня школа № 12), Храбатин Юрій (Івано-Франківська ЗШ №25).

Номінація “Програміст”:

1 місце – Данкович Богдан (Долинська гімназія №1);

2 місце – Домбровський Станіслав (Українська гімназія N1), Чіх Богдан (Парищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів);

3 місце – Демедюк Віталій (Калуський НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №10-ліцей”), Валько Андрій (Фізико-технічний ліцей), Данкович Володимир  (Долинська гімназія №1).

Номінація “ІТ-спеціаліст”:

1 місце – Човпан Ігор (Харківський НВК №45 “Академічна Гімназія”);

2 місце – Тріщ Владислав (Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15), Скирда Яна (Черкаський фізико-математичний ліцей (ФІМЛІ) Черкаської міської ради),

3 місце – Витвицький Андрій (Івано-Франківська спеціалізована школа №5 I-III ступенів з поглибленим вивченням німецької мови), Бабій Назарій (Калуська гімназія імені Дмитра Бахматюка Калуської міської ради), Шкредко Андрій (Долинський природничо-математичний ліцей).

Переможці та учасники отримали дипломи відповідних ступенів, грамоти, цінні призи та подарунки від спонсорів конкурсу, зокрема цього року генеральним партнером конкурсу виступила компанія UTeam. Призи учасникам конкурсу були також надані сім’єю Павла Федорука.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: